Produkty

Produkty stworzone przez nasz zintegrowany system produkcji zyskały solidną reputację wraz z nazwą YAGI. Nie spoczywamy na laurach, nadal dążymy do rozwoju naszej technologii, poprzez zwiększanie naszej kreatywności i wysiłków.

Produkty kute

Wykuj i wzmocnij

Proces kucia polega na wybiciu stali i nadania jej nowego życia jako produktu, który służy do określonego celu.

Jedną z zalet procesu kucia na gorąco odkuwek dokładnych jest zastosowanie bardzo małych naddatków technologicznych do następnych procesów. Jednakże proces kucia na gorąco wymaga bardzo dużych sił i naprężenia w narzędziach, które sami projektujemy.

Ciągle pracujemy nad ulepszeniem naszych linii produkcyjnych poprzez konserwację i instalację dodatkowego sprzętu.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na bardziej wyrafinowane, skomplikowane i zróżnicowane produkty, prowadzimy analizę 3D, wykorzystując naszą technologię analityczną do oszczędzania zasobów i energii oraz osiągania wysokiej wydajności produkcji.

Produkty skrawane

Nadaj precyzyjny kształt

W wielu przypadkach produkty kute na gorąco muszą przejść bardzo dokładny poziom obróbki skrawaniem w celu uzyskania wysokiej precyzji lub gładkiej, lustrzanej powierzchni. W YAGI opracowaliśmy zaawansowany system kucia na gorąco i wprowadziliśmy zastrzeżony system obróbki o wysokiej precyzji, dzięki czemu jesteśmy przygotowani do obsługi wszystkich procesów, od kucia na gorąco po obróbkę skrawaniem i hartowanie.
Następnie produkty są poddawane dokładnej kontroli przez naszych wykwalifikowanych specjalistów by ostatecznie trafić do naszych Klientów (w Europie).